מכתב המורות מאינדיאנה:

שתף פוסט

היי יעל!! אני כל כך שמחה לשמוע ממך! אני מצרפת את המורה שלנו לספורט, טרישיה הארלו, למייל הזה כי היא האחראית על כל פרויקט מגרש המשחקים המונגש. אנחנו מבית הספר היסודי המערבי ברוסיהוויל, אינדיאנה. נתקלתי בספר שלך לילה אחד תוך כדי גלילה באינסטגרם ומיד שלחתי אותו לטרישיה, ואז היא נכנסה במהירות לאמזון וקנתה את הספר שלך! היא קוראת את הספר בכל שיעורי הספורט שלה השבוע והיא לא יכולה לחכות לשתף אותו!

בקיץ שעבר, טרישה קיבלה את הרעיון לנסות להשיג מגרש משחקים מונגש לבית הספר שלנו. אנחנו בית הספר באזור ש"מאכלס" את ילדי כישורי החיים באזור שלנו. כרגע יש לנו כ-70 ילדים שצריכים את מגרש המשחקים הזה. היא ראתה את הצורך ולקחה על עצמה את הפרויקט העצום הזה במטרה להשיג אותו. הפרויקט הזה הולך לעלות 150,000 $ וכל התלמידים יוכלו להשתמש במגרש המשחקים הזה כך שכולם יוכלו לשחק ביחד. באמצעות טונות של גיוסי תרומות, ערבי כושר משפחתיים, פרויקטים קהילתיים וכו'…היא הצליחה לגייס 107,000$ עד כה! זה הדבר הכי מעורר השראה והכי מדהים לחזות בו. כל העיר שלנו לקחה בזה חלק, וזה באמת גיבש את הקהילה שלנו. לטרישה יש את הלב הכי גדול והיא מפזרת כל כך הרבה טוב לב לכולם.

אנחנו פשוט אסירי תודה לאנשים כמוך ששופכים אור על הנושא הזה. לילדים האלה מגיעות אותן הזדמנויות לשחק כמו לכל הילדים האחרים, וחשוב להפיץ את הבשורה על כך לכולם! כששמענו על הספר שלך, כל כך התרגשנו. רק רצינו להודות לך על כך שהבאת את המודעות לנושא הזה!

תודה!

ברוק לואיס

בית ספר יסודי מערבי

אינדיאנה